Californication         
x-files, z archiwum x, I Want to Believe, xfiles, david duchovny, z archiwum x, gillian anderson, archiwum x, the truth, the x-files
Wiadomości
Biografie
 - wiadomości
 - postacie
 - aktorzy
 - ekipa
Serial
 - wiadomości
 - metryczka
 - sezony
 - odcinki spec.
Galeria
 - wiadomości
 - galeria
Download
 - wiadomości
 - trailery
 - dodatki z DVD
 - napisy
 - skany
 - więcej >>>
Multimedia
 - wiadomości
 - X-Files: The Game
 - Resist or Serve
 - muzyka
 - dvd
 - więcej >>>
Gadżety
 - wiadomości
 - gadżety
Fight the Future
 - metryczka
 - opis filmu
 - recenzja
I Want to Believe
 - metryczka
 - opis filmu
 - recenzja
Linki
 - wymiana
 - linki
O stronie

Edycja FTF i IWTB na DVD/Blu-Ray także w Polsce
2008-11-08 17:08:43; zgłosił: AlienArt;
2 grudnia 2008 na półki amerykańskich sklepów trafią 3 różne wydania filmu "I Want to Believe". Będzie to jedno płytowe wydanie DVD (w cenie $29.98), trzy płytowe wydanie DVD (w cenie $34.98) oraz wydanie Blu-Ray (w cenie $39.99). Tego samego dnia będzie można również kupić specjalne wydanie Blu-Ray, zawierające pierwszy i drugi film kinowy z serii "Z Archiwum X" (w cenie $59.99).

Natomiast 20 stycznia 2009 będzie miała miejsce premiera polskiego wydania DVD filmu "I Want to Believe". Niestety będzie to najuboższe wydanie - jedno płytowe, zawierające tylko podstawowe dodatki.

Szczegółowe informacje o wszystkich wydaniach, włącznie z pełna listą dodatków, można znaleźć na naszym forum.To jest kompletne Archiwum X!
2008-04-16 17:57:12; zgłosił: AlienArt;
Amazon.co.uk właśnie rozpoczął sprzedaż nowej książki "Z Archiwum X" o tytule: "The Complete X-Files: Behind the Series, the Myths, and the Movies". Ponieważ jej premiera ustalona jest na 21 października 2008, nie możemy się jeszcze wypowiedzieć na temat jej wartości literackiej, sentymentalnej czy wizualnej. Jednak na stronie sklepu jest już dostępna informacja na temat szczegółowej zawartości, która wygląda nadzwyczaj obiecująco: ""The Complete X-Files" ujawnia kulisy serialu z wszystkich dziewięciu sezonów. Zajrzyj w akta tajemnic i mitologii "The X-Files", wraz z zakulisowym opisem jego telewizyjnej części, pierwszego filmu "The X-Files" i nadchodzącego kinowego sequelu. Twórca i producent Chris Carter zabierze nas do nigdy przedtem nie publikowanych archiwów zawierających wyjaśnienie nie rozwiązanych wątków, rozważania na temat paranormalnych śledztw FBI, komentarze do ulubionych epizodów - scena po scenie oraz wewnętrzne informacje na temat poprzedniego i nadchodzącego filmu. Odkryj tajemnicę stojącą za porwaniem Mulder’a, dowiedź się, co stało u podstaw szkicu postaci mrocznego "Palacza" oraz przeczytaj całą prawdę na temat epizodów mitologicznych. Książka zawiera wiele dodatków, takich jak rozkładane strony, spis obcych i potworów, kart z obcymi i potworami, plakaty filmowe, sekretne dossier, książeczki o Mulderze i Scully oraz wiele więcej! "The Complete X-Files" zawładnie wyobraźnią fanów science-fiction, udowadniając, że nic nie jest takie, jak się wydaje oraz, że "the truth is out there"." (Podziękowania dla hogci za news’a.)Nowa kompilacja X-Files na 2 DVD
2008-04-10 17:52:25; zgłosił: AlienArt;
Wytwórnia FOX ogłosiła właśnie wydanie nowych, oficjalnych DVD. "The X-Files - Revelations", swoją premierę będzie miało 1 lipca 2008.

Na owych DVD będzie można znaleźć najlepsze epizody, które mają wprowadzić widza w klimat związku między Mulder’em i Scully. Będzie to 8 znanych nam już doskonale epizodów: (DVD 1) "Pilot", "Beyond the Sea", "The Host", "Clyde Bruckmans Final Repose", (DVD 2) "Memento Mori", "Post-Modern Prometheus", "Bad Blood", "Milagro" oraz dodatki: wprowadzenie do każdego odcinka - przedstawione przez Chris’a Carter’a i Frank’a Spotnitz’a, trailer filmu kinowego i Talent Panel z WonderConu.

Można by się kłócić co do zawartości dysków i tego, czy rzeczywiście te odcinki najlepiej oddają specyfikę relacji Mulder’a i Scully (do czego zapraszamy na naszym forum). Niewątpliwie jednak będą one dobrym wyborem dla tych, którzy serialu nie znają i chcieli by przed filmem trochę się z nim zapoznać.

Wydanie można już kupić w przedsprzedaży na dvdempire.com za $19.44. Dokładniejsze informacje na temat tego wydania znaleźć można w dziale multimedia. (Podziękowania dla hogci za news’a.)Polskie oficjalne wydanie DVD
2008-03-14 17:21:03; zgłosił: AlienArt;
18 marca 2008 trafi do sprzedaży, przygotowywane przez firmę Imperial - dystrybutora filmów telewizji FOX, polskie oficjalne wydanie 1 sezonu "The X-Files". Wydanie to można już zamawiać na takich stronach, jak: dvdmania.pl, oceandvd.pl, bluedvd.pl, filmydvd.pl oraz empik.com. Według doniesień dystrybutora - kolejne sezony mają pojawiać się co miesiąc.

Warto również wspomnieć, że firma Imperial tego samego dnia wprowadzi do sprzedaży również 2 sezon rewelacyjnego serialu "Millennium".FTF na DVD znów do nabycia w Polscie
2008-02-12 23:14:03; zgłosił: AlienArt;
Każdy, kto jeszcze nie posiada w swoje kolekcji DVD filmu "Fight the Future", może go teraz nabyć w cenie 28.87 zł. Od 21 lutego 2008 roku w kioskach Ruchu lub w sieci sklepów Empik dostępne będzie jedno płytowe wydanie kinowej wersji serialu "The X-Files". Film stanowi integralną część "Nieziemskiej Kolekcji Filmowej" i jest dodawany do dwutygodnika "Viva".Ekskluzywne wydanie DVD
2007-10-25 18:19:34; zgłosił: AlienArt;
6 listopada 2007 ma swoją premierę w USA eksluzywne wydanie DVD serialu "The X-Files". Kupując "The X-Files - The Complete Collector’s Edition", otrzymujemy 9 sezonów, film "Fight the Future" oraz "Threads of Mythology", które znamy z wydania "The X-Files - Mythology Collection" (Abduction, Black Oil, Colonization, Super Soldiers). "The Complete Collector’s Edition" zawiera w sobie również wszystkie dodatki, jakie zawierały standardowe wydania poszczególnych sezonów. Przewidywana cena "The Complete Collector’s Edition", to $329.98, przy czym w przedsprzedaży cena spada do $230.99.

Na razie w Polsce nie ma możliwości zakupu tego produktu. Pozostaje zatem opcja zamówienia poprzez takie internetowe sklepy wysyłkowe, jak na przykład Amazon czy DVDEmpire. Możliwe również, iż niedługo któryś z polskich sklepów internetowych, zajmujących się sprowadzaniem na specjalne zamówienie towarów z zagranicy, udostępni możliwość zakupu także tego wydania.

Dokładna specyfikacja "The X-Files - The Complete Collector’s Edition", znajduje się w dziale dvd. Redakcja naszego serwisu serdecznie poleca ten produkt wszystkim fanom serialu "The X-files".A jednak będzie oficjalne wydanie DVD w Polsce
2007-06-13 17:42:35; zgłosił: AlienArt;
Firma Imperial-Cinepix podała, iż zaniechane wcześniej, oficjalne wydanie The X-Files na DVD, pojawi się jednak w Polsce.

Na stronie czeskiej firmy filmcity.cz pojawiła się informacja o tym, iż na czeski rynek przewidziane jest wydanie identyczne z oryginalnymi wydaniami DVD, zawierające jednak oprócz ścieżki dźwiękowej i napisów w języku czeskim, także polskiego lektora oraz polskie napisy. Pan Darek Janeczek (pracownik Działu DVD firmy Imperial-Cinepix) zapytany o to, czy identyczne wydanie przygotowuje na rynek polski firma FOX, potwierdził te informacje. W e-mailu od Pana Dariusza czytamy: "Witam, tak w Polsce również jest planowane wydanie X Files. Jeżeli chodzi o cenę to na tę chwilę nie mogę jej podać."

Cena jednego sezonu w Czechach, w przeliczeniu na złotówki, to około 145 zł. Pierwsza seria ma tam trafić do sprzedaży 27 sierpnia 2007, druga 24 września 2007. Data kolejnych sezonów nie została jeszcze ustalona. W Polsce wydania te powinny się ukazać w tym samym czasie i miejmy nadzieję, że w podobnej cenie.

Więcej na temat tego wydania piszemy na naszym forum.

UWAGA! Proszę nie mylić tego wydania z ofertą firmy DeAgostini, która podobne wydanie sprzedaje za pośrednictwem sieci kiosków i sklepów Empik."The X-Files" na DVD powraca do kiosków
2007-05-25 18:33:25; zgłosił: AlienArt;
Wydawnictwo DeAgostini, wznowiło wydanie serii "Z Archiwum X" na DVD. Kolejne numery będą ukazywały się w kioskach co tydzień i oprócz płyty DVD z 4 epizodami serialu, zawierać będą książeczkę, poświęconą niezwykłym zjawiskom paranormalnym. Fani serialu będą mogli zaznajomić się także z kulisami powstawania serialu oraz przeczytać kolejną część minipowieści „Świat Andrew Cherry’ego”, która została napisana specjalnie na potrzeby tej kolekcji.

Pierwsza część ma kosztować 9,90 zł, kolejne 24,90 zł (22,40 zł w prenumeracie). Cała kolekcja ma składać się z 53 płyt DVD. Na ostatniej płycie sezonów 2, 7, 8 i 9, mają zostać umieszczone dodatki z serialu. Nie określono jednak, czego dokładnie możemy się spodziewać. Nie wiadomo także, czy wydanie posiada polskie napisy, czy też są to odcinki z dubbingiem. Do publicznej wiadomości nie podano również formatu obrazu oraz jakości dźwięku.

Uraczono fanów natomiast dwoma niezbyt przyjemnymi komunikatami: "Wydawca zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w treści, kolejności i liczbie elementów kolekcji." oraz "Prezenty mogą się nieznacznie różnić od pokazanych na zdjęciach prezentowanych w ofercie prenumeraty." (prezenty, czyli smycz, koszulka oraz odcinek specjalny serialu, dodane zostaną w przypadku prenumeraty do 1, 3 oraz 5 przesyłki)."The X-Files" na DVD znika z kiosków
2007-04-13 14:44:32; zgłosił: AlienArt;
W trzeciej części wypuszczonej przez wydawnictwo DeAgostini serii "Z Archiwum X" na DVD pojawiła się informacja, iż wydanie kolejnych części zostaje wstrzymane. Podobno spowodowane jest to chęcią dokonania w wydaniu zmian zaproponowanych przez kupujących.

Trzeba tu jednak wspomnieć, że w podobny sposób DeAgostini postąpiło przy okazji wydania "Star Wars Gwiezdne Wojny: Encyklopedia", które po 4 zeszytach przestało się w ogóle ukazywać. W tamtym przypadku powód wstrzymania edycji kolejnych numerów był taki sam jak teraz przy wydaniu serialu "The X-Files".

Miejmy nadzieję, iż oficjalne wydanie przygotowywane przez firmę Imperial ukaże się bez problemów i będzie dostępne w całej Polsce. (Podziękowania dla Fin’a i zaozi za info).Archiwum Wiadomości:
kwiecień 2008 * marzec 2008 * luty 2008 * październik 2007 * czerwiec 2007 * maj 2007 * kwiecień 2007 * marzec 2007 * listopad 2006 * październik 2006 * sierpień 2006 * czerwiec 2006 * marzec 2006 * wrzesień 2005 * sierpień 2005 * lipiec 2005 * czerwiec 2005 * kwiecień 2005 * marzec 2005 * marzec 2004 * luty 2004 * styczeń 2004 * listopad 2003 * sierpień 2003 * lipiec 2003 * kwiecień 2003 * marzec 2003 * luty 2003 * styczeń 2003 * grudzień 2002 * lipiec 2002 * czerwiec 2002 * maj 2002 * marzec 2002 * luty 2002 * styczeń 2002 *


The Lone Gunmen - jedyna polska strona!

MENU: Wiadomości > subskrybuj; Biografie > postacie / aktorzy / ekipa; Serial > metryczka / sezony / odcinki spec.; Galeria > galeria; Download > trailery / dodatki z DVD / napisy / skany / więcej >>>; Multimedia > The Game / Resist or Serve / muzyka / dvd / video / książki / komiksy / encyklopedia; Gadżety > gadżety; Fight the Future > metryczka / opis filmu / recenzja; I Want to Believe > metryczka / opis filmu / recenzja; Linki > wymiana / linki; O stronie
THE X-FILES(TM) oraz inne znaki i nazwy własne są WYŁĄCZNĄ własnością 20th CENTURY FOX. Używanie ich do celów komercyjnych jest naruszeniem praw autorskich. (c) & TM 20th CENTURY FOX. (c) Pomysł, projekt i realizacja witryny: AlienArt. All Rights Reserved.