Californication         
x-files, z archiwum x, I Want to Believe, xfiles, david duchovny, z archiwum x, gillian anderson, archiwum x, the truth, the x-files
Wiadomości
Biografie
 - wiadomości
 - postacie
 - aktorzy
 - ekipa
Serial
 - wiadomości
 - metryczka
 - sezony
 - odcinki spec.
Galeria
 - wiadomości
 - galeria
Download
 - wiadomości
 - trailery
 - dodatki z DVD
 - napisy
 - skany
 - więcej >>>
Multimedia
 - wiadomości
 - X-Files: The Game
 - Resist or Serve
 - muzyka
 - dvd
 - więcej >>>
Gadżety
 - wiadomości
 - gadżety
Fight the Future
 - metryczka
 - opis filmu
 - recenzja
I Want to Believe
 - metryczka
 - opis filmu
 - recenzja
Linki
 - wymiana
 - linki
O stronie

Mitch Pileggi

Imię i nazwisko: Mitch Pileggi
Data urodzenia: 07.04.1952 w Portland, Oregon, USA
Pochodzenie: Wychowywał się na całym świecie, ponieważ jego ojciec pracował na kontrakcie w Departamencie Obrony.
Wykształcenie: Kształcił się w Fullerton College, na University of Maryland, w Branch College w Monachium w Niemczech i na University of Texas.
Droga do kariery: Przez krótki czas pracował w Departamencie Obrony, a później związał się z miejscowym teatrem w Austin w Teksasie gdzie wystąpił m. in. w takich produkcjach jak: "Jesus Christ Superstar", "Lone Star" i "Bent". Po zagraniu kilku małych ról przeniósł się do Los Angeles.
Wybrana filmografia: "Basic Instinct", "Vampire in Brooklyn", "Guilty as Charged", "Shocker" i "Gun Shy" (premiera USA - 4 lutego 2000)
Pełna filmografia: zobacz
Inne jego zajęcia: Pojawił się gościnnie w serialu "Dallas" i "That 70’s Show". Grał również w innych serialach takich jak: "Absolute Strangers", "Trapped", "Knightrider 2000" i "Marabunta". Wystąpił także w programach: "Models Inc.", "Roc", "China Beach", "Hooperman" i "Get a Life".
Życie rodzinne: Ma żonę Arlene, mieszka w Valencji w stanie Kalifornia.


The Lone Gunmen - jedyna polska strona!

MENU: Wiadomości > subskrybuj; Biografie > postacie / aktorzy / ekipa; Serial > metryczka / sezony / odcinki spec.; Galeria > galeria; Download > trailery / dodatki z DVD / napisy / skany / więcej >>>; Multimedia > The Game / Resist or Serve / muzyka / dvd / video / książki / komiksy / encyklopedia; Gadżety > gadżety; Fight the Future > metryczka / opis filmu / recenzja; I Want to Believe > metryczka / opis filmu / recenzja; Linki > wymiana / linki; O stronie
THE X-FILES(TM) oraz inne znaki i nazwy własne są WYŁĄCZNĄ własnością 20th CENTURY FOX. Używanie ich do celów komercyjnych jest naruszeniem praw autorskich. (c) & TM 20th CENTURY FOX. (c) Pomysł, projekt i realizacja witryny: AlienArt. All Rights Reserved.