Californication         
x-files, z archiwum x, I Want to Believe, xfiles, david duchovny, z archiwum x, gillian anderson, archiwum x, the truth, the x-files
Wiadomości
Biografie
 - wiadomości
 - postacie
 - aktorzy
 - ekipa
Serial
 - wiadomości
 - metryczka
 - sezony
 - odcinki spec.
Galeria
 - wiadomości
 - galeria
Download
 - wiadomości
 - trailery
 - dodatki z DVD
 - napisy
 - skany
 - więcej >>>
Multimedia
 - wiadomości
 - X-Files: The Game
 - Resist or Serve
 - muzyka
 - dvd
 - więcej >>>
Gadżety
 - wiadomości
 - gadżety
Fight the Future
 - metryczka
 - opis filmu
 - recenzja
I Want to Believe
 - metryczka
 - opis filmu
 - recenzja
Linki
 - wymiana
 - linki
O stronie

Frank Spotniz

Imię i nazwisko: Frank Spotnitz

Opis: Frank Spotnitz, prezes Ten Thirteen Productions, aktualnie zasiada jako Executive Producer The X-Files i Executive Producer oraz Co-Creator The Lone Gunmen. Spośród więcej niż dwu tuzinów epizodów do których Frank napisał scenariusz był również współautorem scenariuszy do "End Game ", "Detour", "Dreamland", "Two Fathers" i "Memento Mori " za scenariusz do którego otrzymywał nominację do nagrody Emmy. On też był co-producentem i współautorem filmu fabularnego o "Fight the Future". W dodatku, Frank służył jak Co-Executive Producer Millennium w dwóch sezonach i jako Executive Producer serialu Harsh Realm .
Frank zaczynał swoją karierę pisząc artykuły do gazet i magazynów. Trzy lata pisał dla United Press International w Nowy Jork, później był korespondent dla Associated Press w Paryżu. W 1991 dołączył do Entertainment Weekly, gdzie pozostawał przez trzy lata. Jego artykuły pojawiły się również w Rolling Stone i w magazynie filmowym American Film.
Frank ukończył UCLA i studia na American Film Institute z tytułem magistra scenarzysty. Jego film dyplomowy nosił tytuł "John Fante: Life", sam go wyreżyserował i napisał do niego scenariusz.


The Lone Gunmen - jedyna polska strona!

MENU: Wiadomości > subskrybuj; Biografie > postacie / aktorzy / ekipa; Serial > metryczka / sezony / odcinki spec.; Galeria > galeria; Download > trailery / dodatki z DVD / napisy / skany / więcej >>>; Multimedia > The Game / Resist or Serve / muzyka / dvd / video / książki / komiksy / encyklopedia; Gadżety > gadżety; Fight the Future > metryczka / opis filmu / recenzja; I Want to Believe > metryczka / opis filmu / recenzja; Linki > wymiana / linki; O stronie
THE X-FILES(TM) oraz inne znaki i nazwy własne są WYŁĄCZNĄ własnością 20th CENTURY FOX. Używanie ich do celów komercyjnych jest naruszeniem praw autorskich. (c) & TM 20th CENTURY FOX. (c) Pomysł, projekt i realizacja witryny: AlienArt. All Rights Reserved.